• Witaminy i antyoksydanty
 • Multiwitaminy
 • Preparaty dla grup krwi
 • Preparaty mineralne
 • Preparaty ziołowe
 • Inne dodatki żywieniowe
 • Aminokwasy
 • Kosmetyki
 • Urządzenia CaliVita


 • Zostań Klubowiczem, kupuj 30% taniej, otrzymuj dodatkowe rabaty! • ADVANCED FAT BURNERS (250abletek)
  Zawarte w preparacie składniki przyspieszają spalanie tłuszczów. Polecany sportowcom i osobom prowadzącym aktywny, zdrowy tryb życia.
  cena: 103 zł
  cena klubowa: 83 zł


  1 TABLETKA ZAWIERA:
  Kompleks choliny......................500mg
  Inozytol.......................................125mg
  Metionina.....................................100mg
  Betaina HCL................................100mg
  L - kartnityna..................................20mg
  L - lizyna........................................50mg
  L - fenyloalanina............................50mg
  Lecytyna.......................................50mg
  Chrom............................................35mcg
  Żelazo.............................................2mg
  Kwas oleinowy................................13mg
  Kwas linolowy................................74mg
  Witamina C....................................30mg
  Witamina B6..................................1,1mg

  Dawkowanie : 2-4 kapsułki dziennie pół godziny po posiłku popijając wodą lub wg zaleceń.

  Nowoczesne, bezpieczne spalacze tłuszczu przeznaczone do odchudzania. Naturalne spalacze tłuszczu mocno wzmacniają efekt redukcyjny wagi oraz zapobiegają gromadzeniu się tłuszczu w tkance podskórnej, wątrobie, pomagają w detoksykacji (oczyszczaniu - wytwarzają energie. Dzięki odpowiedniemu zestawieniu witamin, minerałów, aminokwasów, olejów i betainy, preparat pobudza przemianę materii, polepsza trawienie pokarmów, zapobiega stresom i wzmacnia odporność. Prowadzi również do zmiany proporcji składu ciała redukując tkankę tłuszczowa na korzyść umięśnienia. Im więcej mięsni, tym większe spalanie (nawet w spoczynku), tym mniejsze ryzyko wystąpienia miażdżycy.

  Działanie Fat Burners i Advanced Fat Burners:
  -spala "poduszki powietrzne" i nie pozwala na magazyny tłuszczu (cellulit);
  -tłuszcz zamienia na energie - spożyć przed wysiłkiem- dla sportowców;
  -reguluje gospodarkę cukrowa, łagodzi nadmiemy apetyt;

  Uwaga!!!

  Advanced Fat Burners nie jest wskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących.

  Około 40% ludzi ma nadwagę. Większość osób próbuje temu zaradzić głodując lub przynajmniej zmniejszając spożycie pokarmu. Jednak na samym początku kuracji odchudzającej organizm z trudem przestawia się na mniejszą ilość pożywienia. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy nowoczesnych suplementów żywieniowych, które z odpowiednio dobranym zestawem ćwiczeń i dietą mogą pomóc tym, którzy dotąd bezskutecznie próbowali się odchudzać. Nie są one lekami i zawierają tylko naturalne substancje o przedłużonym działaniu, co oznacza że organizm wchłania je stopniowo, przez cały dzień otrzymując zawarte w nich substancje czynne. Jest to niezwykle istotne, ponieważ dwa główne składniki nowoczesnych preparatów odchudzających to cholina i inozytol. Oba rozpuszczają się w wodzie i podawane w zwykły sposób już w ciągu 2-3 godzin zostałyby wydalone z organizmu. Ludzki organizm wytwarza cholinę i inozytol, ale w nie wystarczających ilościach. Te cenne składniki są substancjami lipotropowymi, które poza nasileniem fizjologicznych procesów liolizy (czyli spalania tłuszczów) uniemożliwiają szybkie usuwanie kwasów tłuszczowych z wątroby i zapobiegają w ten sposób jej stłuszczeniu. W preparatach lepszej jakości znajduje się ponadto L-karnityna, która jest niezbędna w metabolizmie tłuszczów - bierze udział w transporcie długo łańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondrium (czyli "siłowni" komórki) i w ten sposób umożliwia ich spalanie. Preparaty te powinny zawierać również metioninę i betainę, które powstrzymują osadzenie się tłuszczu w wątrobie i pomagają jej w odtruwaniu organizmu. Zwiększają wytwarzanie lecytyny w wątrobie, tym samym zmniejszając poziom cholesterolu we krwi. W najbardziej nowoczesnych preparatach znajduje się także chrom. Zostało udowodnione klinicznie, że pikolinian chromu bez żadnych szkodliwych skutków ubocznych wspomaga odchudzanie. Nowoczesne spalacze tłuszczu pozbawiają nas zbędnych kilogramów. Ich działanie lepiej widać, gdy użyjemy centymetra, a nie wagi. Dwukilogramowy ubytek będący wynikiem spalania tłuszczu jest równoznaczny z 4-5 kilogramową stratą wagi drogą normalnego odchudzania, w zależności od budowy. Te bezpieczne i skuteczne preparaty zmniejszające ilość tłuszczu w ciele - zwłaszcza jeśli połączone są z dietą niskotłuszczową i z ruchem - pomogą każdemu w osiągnięciu i utrzymaniu upragnionego rezultatu.

  UWAGA!!!
  Z dziesięciu statystycznych osób dwóm nie wystarcza przeciętna dzienna dawka; trzeba ją wówczas zwiększyć. Lecytyna, witamina C, chrom i L-karnityna wzmacniają działanie spalaczy tłuszczu, więc stosując je łącznie, zwiększamy ich siłę oddziaływania. Sportowcy powinni zażywać spalacze tłuszczu przed treningiem.

  Preparaty odchudzające CaliVita m.in.: Citrimax & Chromium, Fat absorber, Xenaform można stosować łącznie. Nie stwierdzono pomiędzy nimi negatywnych interakcji. Doświadczenie natomiast wskazuje, że łącznie stosowanie tych preparatów, czyli ingerencja polegająca na "natarciu w wielu punktach" zapewnia najlepszy efekt.


  .:: 2005 CaliVita-online.pl .::. Wszelkie prawa zastrzeżone ::.