• Witaminy i antyoksydanty
 • Multiwitaminy
 • Preparaty dla grup krwi
 • Preparaty mineralne
 • Preparaty ziołowe
 • Inne dodatki żywieniowe
 • Aminokwasy
 • Kosmetyki
 • Urządzenia CaliVita


 • Zostań Klubowiczem, kupuj 30% taniej, otrzymuj dodatkowe rabaty! • SLIM FORMULA (90tabletek)
  Zawiera optymalnie dobrane proporcje oraz ilości ogólnie znanych składników o właściwościach odtruwających i oczyszczających, stymulujących proces trawienia i aktywność jelit. W efekcie przyspieszają one metabolizm, przyczyniają się do spadku masy ciała oraz wspierają podstawowe procesy regulacyjne organizmu.
  cena: 113 zł
  cena klubowa: 85 zł


  1 TABLETKA ZAWIERA:
  Zielona herbata (Camellia sinensis) (std. 95 % polifenoli)...........50 mg
  Nopal (Opuntia sp. Cactus)............................................................100 mg
  L- karnityna HCl..............................................................................40 mg
  Nasiona kopru włoskiego (Foeniculus vulgare)..............................40 mg
  Kurkuma (Curcuma longa)..............................................................25 mg
  Imbir (Zyngiber officinale)...............................................................50 mg
  Pikolinian chromu...........................................................................50 mcg
  Lecytyna...........................................................................................25 mg
  Garcinia cambogia (std. 50% HCA)..............................................100 mg

  Dawkowanie : 1 tabletka 3 razy dziennie, na 1 godz. przed posiłkiem lub wg zaleceń.

  Slim Formula zawiera optymalnie dobrane proporcje oraz ilości ogólnie znanych składników o właściwościach odtruwających i oczyszczających, stymulujących proces trawienia i aktywność jelit. W efekcie przyspieszają one metabolizm, przyczyniają się do spadku masy ciała oraz wspierają podstawowe procesy regulacyjne organizmu. Jednocześnie chronią go przed niebezpieczeństwem kwasicy. Slim Formula zawiera zieloną herbatę, imbir, wyciąg z kurkumy, ziarna kopru, bogaty w błonnik i składniki mineralne nopal, jak również wyciąg z Garcinii cambogia, obfitujący w hydroksycytraty - składnik, który zmniejsza apetyt i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Spośród herbat, zielona herbata jest najbogatsza w polifenole, które są znakomitymi antyoksydantami. Co więcej, zielona herbata znana jest jako środek pobudzający termogenezę i spalanie tkanki tłuszczowej, ale nie przyspieszający tętna. Termogeneza jest zjawiskiem, podczas którego organizm zużywa kalorie na zwiększoną produkcję ciepła, spalając podczas tego procesu dodatkowe kilogramy. Imbir, stał się składnikiem Slim Formula, ze względu na właściwości pobudzające wytwarzanie ciepła i metabolizm. Kurkuma nasila produkcję żółci w wątrobie, usprawniając w ten sposób proces trawienia oraz oczyszczania jelit. Zwiększone wydzielanie żółci może obniżyć poziom cholesterolu we krwi, ponieważ cholesterol jest jednym z głównych składników żółci - tak więc, kiedy wątroba wytwarza żółć, zużywa nadmiar cholesterolu. Nasiona kopru włoskiego to dobrze znany czynnik wiatropędny, rozkurczowy, pobudzający ogólną przemianę materii, moczopędny i zapobiegający otyłości. Nopal bierze udział w regulowaniu poziomu cukru oraz lipidów we krwi. Z pomocą swoich enzymów, pobudza trawienie oraz reguluje funkcje wątroby i oczyszczanie okrężnicy - to z kolei przyczynia się do harmonijnego działania układu pokarmowego. W efekcie wszystkie wyżej wymienione właściwości Nopalu odgrywają ważną rolę w utrzymywaniu właściwej masy ciała. Wśród składników Slim Formula można także znaleźć 2 substancje obniżające masę ciała oraz stymulujące produkcję ciepła. Są to chrom (w formie chelatowej) oraz L-karnityna (aminokwas wspomagający proces spalania tkanki tłuszczowej).

  JAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY SLIM FORMULA A INNYMI SUPLEMENTAMI DIETY REDUKUJĄCYMI MASĘ CIAŁA?

  Zacznijmy od początku. Slim Formula to kompleksowy preparat obniżający masę ciała, którego regularne przyjmowanie pozwala osiągnąć cel, pod warunkiem że jesteśmy gotowi zmienić nasz styl życia. "Skosztowanie" Slim Formula powoduje przyjemne doznania smakowe oraz zapachowe, gdyż tabletki Slim Formula, w porównaniu z innymi produktami wyszczuplającymi, mają przyjemny zapach i smak. Jest to rezultat zastosowania podstawowych olejków z wyciągów ziołowych. Choć cecha ta nie jest decydująca z punktu widzenia skuteczności produktu, może jednak stanowić dodatkowy bodziec do przyjmowania preparatu. Ponadto, w porównaniu do innych "spalaczy kalorii", głównym zadaniem Slim Formula jest oczyszczanie organizmu, zwłaszcza ze szkodliwych produktów przemiany materii, jak również stymulowanie aktywności układu trawiennego, eliminowanie płynów z tkanki łącznej i przyspieszanie przemiany materii.

  A REZULTATY?

  - redukcja masy ciała
  - oczyszczony organizm
  - lepsze trawienie i praca jelit
  - dobre samopoczucie, większa witalność
  - bardziej atrakcyjny wygląd - większa pewność siebie

  PODSUMOWANIE

  Slim Formula to suplement diety stymulujący spadek masy ciała oraz pomagający utrzymać prawidłową masę ciała. Preparat ten stanowi wspaniałą, długotrwałą pomoc przede wszystkim dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Składniki tej złożonej formuły odchudzającej działają na zasadzie synergii. Pomagają przywrócić równowagę naszemu metabolizmowi, jak również ułatwiają zdolność organizmu do przekształcania żywności w energię chemiczną (ATP) i cieplną. To, czy dieta wyszczuplająca będzie skuteczna czy nie, zależy od efektywności wymienionych procesów i wytrwałości konsumentów.

  Prof. dr hab. n. med. Valeria Szedlak-Vadocz


  .:: 2005 CaliVita-online.pl .::. Wszelkie prawa zastrzeżone ::.