• Witaminy i antyoksydanty
 • Multiwitaminy
 • Preparaty dla grup krwi
 • Preparaty mineralne
 • Preparaty ziołowe
 • Inne dodatki żywieniowe
 • Aminokwasy
 • Kosmetyki
 • Urządzenia CaliVita


 • Zostań Klubowiczem, kupuj 30% taniej, otrzymuj dodatkowe rabaty! • POLINESIAN NONI JUICE (946ml)
  Znakomity produkt poprawiający samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Jego spożycie jest korzystne prawie dla każdego, ponieważ wzmacnia organizm, zwiększa odporność i wykazuje właściwości przeciwnowotworowe. Można go stosować jako leczenie uzupełniające wielu chorób oraz przyjmować równocześnie z innymi suplementami i lekami.
  cena: 195 zł
  cena klubowa: 173 zł


  Dawkowanie: 2 łyżki stołowe soku dziennie (zaleca się picie Noni na czczo) lub wg zaleceń.

  Do leczenia chorób unikaj "martwych" produktów z Noni -pasteryzowanych!

  "... Ja mam przykład pacjentki u której zatrzymał się wzrost guza w mózgu pod wpływem Noni. W trakcie picia drugiej butelki zmniejszył się wyraźnie - w tomografii komputerowej... " - dr n. med. Danuta B.

  Czy wiesz, że żywność liofilizowana może przetrwać w każdych warunkach, w wilgoci, w wysokich i niskich temperaturach zachowując wartości bioenergetyczne oraz walory smakowe? Proces liofilizacji zachowuje w produktach spożywczych ich wartości odżywcze, strukturę komórkowa, witaminy, aminokwasy, mineralne chelaty, bioflawonoidy, enzymy - to co najcenniejsze dla Twojego zdrowia...
  Noni w kapsułkach i w soku, potrafi "naprawić" System Kontroli Podziałów Komórkowych, który jeśli przestaje sprawnie funkcjonować w organizmie, pozwala na mnożenie się dodatkowych komórek i powstawanie z nich guzów. Dlatego o tych, którzy w czasie choroby nowotworowej przyjmują Noni mówimy, ze dali sobie druga szanse na życie i zdrowie.
  Amerykańscy lekarze i naukowcy kilka lat temu badając tysiące osób udowodnili, że sok z Noni ma właściwości lecznicze gdyż przywraca homeostaze, doskonale daje sobie rade ze 101 powszechnymi chorobami, w tym z nowotworami.

  Oto lista chorób w przypadku których Noni osiąga doskonałą skuteczność:
  -alergia, astma, przewlekłe choroby układu oddechowego;
  -choroby układu nerwowego, rwa kulszowa, neuralgie, stwardnienie rozsiane, stres i depresja, choroba Parkinsona i Alzheimera, epilepsja, autyzm, niedorozwój umysłowy, brak koncentracji, drgawki, tiki, rozkojarzone myślenie, bezsenność, śpiączka;
  -choroby serca, układu krążenia, nadciśnienie, wylew krwi do mózgu, paraliż;
  -zaburzony metabolizm, cukrzyca typ I i II, otyłość, podagra (dna moczanowa);
  -problemy hormonalne, mięśniaki, zapalenie jajników, torbiele, cysty, powiększenie gruczołu krokowego, niepłodność, poprawa życia seksualnego;
  -choroby infekcyjne grzybica, gronkowiec, półpasiec, paciorkowiec, róża, wirusowe zapalenie wątroby, salmonella, E.coli, upławy, trądzik i inne;
  -problemy trawienne, choroby jelit, hemoroidy, wrzody;
  . choroby nerek i pęcherza, niedobór energii;
  . niedorozwój mięsni, złe samopoczucie, ogólna sprawność;
  . ból głowy, migrena, artretyzm, osteoporoza, reumatyzm, fibromialgia i inne...

  Załóżmy, iż z jakichś powodów "mechanizm otwierania drzwi" w komórce, nie działa prawidłowo -zaciął się zamek. Witaminy, pierwiastki śladowe, glukoza i proteiny nie mogą wniknąć do wnętrza komórki. Z drugiej strony - produkty odpadowe nie mogą opuścić komórek. Co może się wydarzyć, kiedy w przedpokoju naszego domu będzie się odkładało coraz więcej worków ze śmieciami, czekających na wyrzucenie? Taka sytuacja będzie trwać tygodniami, miesiącami, a nawet latami? Z pewnością nie będzie tam zdrowego powietrza do oddychania. Będzie coraz więcej szczurów, myszy, robaków i innych żyjątek żerujących na odpadkach i błyskawicznie się rozmnażających.

  Co w takim przypadku dzieje się w komórce naszego organizmu?
  Komórka jest wygłodzona i osłabiona, przemiana materii nie działa w niej prawidłowo i nie ma siły się bronić przed tysiącem żerujących na odpadkach "żyjątek". Jej niewydolność automatycznie wpływa na inne komórki systemu i cały proces wzajemnego wzmacniania się komórek, coraz bardziej ulega zakłóceniu. Bioenergetyczne pole chorobotwórczych "żyjątek" wpływa negatywnie na pole jeszcze zdrowych komórek, zaburzając ich prawidłową energię. Tak rozpoczyna się destruktywny proces niszczenia kolejnych komórek i tkanek, aż wreszcie taka sytuacja prowadzi do poważnych zmian chorobotwórczych w organizmie.

  Idealna kombinacja składników Noni "wysprząta i przewietrzy organizm" Dzięki odkryciu w noni blisko 100 istotnych składników, począwszy od magnezu, wapnia, fosforu, miedzi i żelaza, do olbrzymiej zawartości witaminy C, prawitaminy A, witamin z grupy B oraz szeregu wyjątkowych protein i enzymów, mamy pewność iż wszystkie składniki odżywcze dzięki chelatom proteinom z "kluczem", dostaną się do naszych komórek. Odżywią je, dodadzą energii, z biologicznie aktywnego - żywego owocu noni co zapewnia wyłącznie proces liofilizacji, "wysprzątają i przewietrzą". Szczególna proteina tzw. damnacanthal sprawdzi i kiedy trzeba naprawi zmieniony kod genetyczny w komórce. Potem chelaty zabiorą z powrotem składniki przemiany materii, toksyny i Np. metale ciężkie - chelaty wspomogą procesy oczyszczania w komórce. W takich przypadkach stosowanie miąższu Polinesian Noni w celach wspomagania leczenia, będzie na nas oddziaływać, jak byśmy "robili generalne porządków we własnym domu". I tak jak bywa z porządkami, czasem może na chwilę zrobić się "większy bałagan", aby potem wszystko wróciło na swoje miejsce". Natomiast, kiedy jako zdrowa osoba będziesz stosować systematycznie Polinesian Noni w ramach profilaktyki to tak, jakbyś "otworzył okno w celu przewietrzenia swojego mieszkania".

  Stosuj wyłącznie najlepsze -NONI Z SUROWEGO OWOCU -liofilizowane! Magazyn "Nexus - nowe czasy", nr 1,2004 w artykule: "Noni -tropikalny lek na liczne choroby" szczerze wyraził swoje zdanie na temat pasteryzacji pisząc: " Jednakże pasteryzacja soku z Noni zabija enzymy, zaś pewne enzymy zawarte w Noni uważa się za jego najbardziej czynną i zdrowotną część..."


  .:: 2005 CaliVita-online.pl .::. Wszelkie prawa zastrzeżone ::.