• Witaminy i antyoksydanty
 • Multiwitaminy
 • Preparaty dla grup krwi
 • Preparaty mineralne
 • Preparaty ziołowe
 • Inne dodatki żywieniowe
 • Aminokwasy
 • Kosmetyki
 • Urządzenia CaliVita


 • Zostań Klubowiczem, kupuj 30% taniej, otrzymuj dodatkowe rabaty! • PARAPROTEX (100tabletek)
  Preparat zawiera szeroką gamę roślin leczniczych o silnych właściwościach przeciwzapalnych i odkażających. Bogate w witaminy i składniki mineralne, wykazują również niezbędne właściwości podnoszące odporność.
  cena: 115 zł
  cena klubowa: 95 zł


  1 TABLETKA ZAWIERA:
  Owoc Rangoon Creeper................................150 mg
  Wormseed.......................................................100 mg
  Ekstrakt z berberysu......................................50 mg
  Myrrh Gum......................................................50 mg
  Olej goździkowy...............................................50 mg
  Ekstrakt Pau d'Arco (4:1)...............................50 mg
  Black Walnut.................................................37,5 mg
  Olej z orzecha włoskiego...............................37,5 mg
  Ekstrakt z nasion grapefruita..........................25 mg
  Czosnek............................................................12,5 mg

  Dawkowanie : 2 tabletki dziennie lub wg zaleceń.

  To szeroka gama ziół o silnych właściwościach przeciwzapalnych i odkażających. Sięga do fundamentu choroby likwidując jej przyczynę oraz skutek, gdzie przyczyną bywają choroby jelita i pasożyty w tym różne formy grzybów. Działa na chorobotwórcze bakterie, drożdżaki, prątki i robaki żyjące w Twoim organizmie. ParaProteX zwalcza wiele odmian wirusów (300), grzybów (100) oraz likwiduje zatrucia organizmu.


  Ponadto ParaProteXTM stosuj:
  -w trudnych do gojenia zmianach skórnych: ropne czyraki, róża, martwicze i wrzodziejące miejsca (podagra, cukrzyca), przetoka, łysienie, łojotok i krostki na skórze głowy, łupież oraz łamliwość paznokci;
  -pasożyty przewodu pokarmowego: helicobakter, czerwonka, cholera, bakterie i grzyby, lamblie, robaki, tasiemiec, drożdżaki, Candida albicans, gronkowiec złocisty, paciorkowce, wirusowe zapalenie wątroby, zakażenia wirusów;
  -do leczenia przyczyn alergii i astmy oskrzelowej, zapalenia ucha środkowego, migdałków, zatok, przewlekłego zapalenia oskrzeli i płuc, gruźlicy, infekcyjnych chorób zębów oraz słabnącego wzroku;
  -przy zaburzeniach czynności wątroby, wrzody, afty, nalot na języku;
  -w chorobach układu nerwowego, neuralgie (nerwobóle), w chorobach mózgu (autyzm, epilepsja, Parkinsona, Alzheimera) oraz przeciw zawrotom i bólom głowy, migrena i przy bezsenności;
  -w infekcjach dróg moczowo-płciowych (poronienia, krwawienie, niepłodność, bóle i nieregularny okres, upławy, drożdżaki pochwy, prostata); "
  -w chorobach układu krążenia, skłonność do zakrzepów, zapalenie żył, po zawale serca, mózgu (udar), na tle innych powikłań infekcyjnych;
  -w artretyzmie, w reumatyzmie (gościec stawów, mięsni), w zapaleniu kręgosłupa, stawów, odwapnienie i rozmiękczenie kości, w osteoporozie;
  -w chorobie gruźlicy, tarczycy, cukrzycy, nowotwory złośliwe;

  W walce z zakażeniami, ParaProteX zadziałał natychmiast! Jednak, w wielu przypadkach, wcześniej stosowano antybiotyki, sterydy, hormony, co dodatkowo zagrzybiło, zanieczyściło organizm i bardzo osłabiło jego siły obronne. Ze zrozumiałych względów, czas leczenia ParaProteX wydłużył się nawet do 6 miesięcy. Wskazana dodatkowa suplementacja to: AC- Zymes, Nopalin, OCEAN 21 (algi) lub zastępczo Polinesian Noni oraz C 500, Chelated Zinc, Vitamin E, Strong Bones lub zestaw Vital do grupy krwi.

  Klasyczna kuracja oczyszczająco - lecznicza z grzybicy, gronkowca, robaków i innych drobnoustrojów (1 tabletka na 10 kg wagi) Np. na 60 kg 3x2 dziennie:

  1, 2 i 3 dzień kuracji
  przez pierwsze trzy dni - 1 tabletka rano na czczo
  (każdą tabletkę popijać minimum szklanka wody)
  4, 5, i 6 dzień kuracji
  przez kolejne trzy dni - 2 tabletki (1 rano na czczo oraz na pół godz. przed kolacją i minimum 2 godz. po wcześniejszym posiłku.
  7, 8, i 9 dzień kuracji
  przez następne trzy dni - 3 tabletki ( rano, przed obiadem i przed kolacją wg. wcześniejszych wskazań)
  10, 11 i 12 dzień kuracji
  znów zwiększamy dawkę o 1 tabletkę ParaProteX i uzyskujemy 4 tabletki jako dzienną dawkę (1 rano na czczo, 1 w południe i 2 tabletki na wieczór)
  13, 14 i 15 dzień kuracji
  analogicznie postępując, znów zwiększmy kuracje o 1 tabletkę uzyskując 5 tabletek ParaProteX jako dzienna dawka ( 2 rano, 1 w południe, 2 wieczorem)
  16 dzień i dalej do końca kuracji (9 dni)
  zwiększamy dawkę do 6 tabletek dziennie i na tym pozostajemy ( 2 rano, 2 w południe i 2 wieczorem)

  KURACJA OCZYSZCZAJĄCA POWINNA TRWAĆ MINIMUM 3 MIESIĄCE DO PÓŁ ROKU, A W PRZYPADKU GRZYBIC NAWET DO ROKU CZASU.

  W celu uzyskania maksymalnego efektu szybkiego usuwania zalegających i powstających w wyniku wybijania pasożytów toksyn z organizmu, wskazane jest łączyć ParaProteX z NOPALINEM LUB NONI.

  UWAGA!!!
  Należy pamiętać o dostarczeniu odpowiedniej ilości płynów do organizmu, w celu wypłukiwania toksyn. Brak spełnienia tego warunku może spowodować kumulację rozpuszczonych toksyn w organizmie oraz gorsz samopoczucie, ból głowy, zawroty, mdłości. W takim wypadku należy szybko uzupełnić odpowiednią ilość płynów (woda mineralna, soki owocowo-warzywne, owocowa lub zielona herbata, zupa warzywna) dla osoby dorosłej 2,5 do 3 litry.
  Pod żadnym pozorem nie spożywać pasteryzowanego mleka, tłustych mięs, kolorowych napojów o wysokim stężeniu fosforanów (Pepsi, Fanta, Sprite), kawy, capuccina oraz innych napojów czy pożywienia wysoko słodzonego. Produkty te najczęściej wspomagają dalszy rozwój choroby, grzybów, drobnoustrojów i pasożytów. Pamiętaj również o tym, że lata choroby przekładają się na miesiące kuracji, a im dłużej podawane były antybiotyki, tym silniejsza grzybica i zniszczone środowisko wewnętrzne organizmu. Dlatego podczas kuracji warto systematycznie wspomagać mikroflorę jelita w "przyjazne" mikroorganizmy AC - ZYMES .


  .:: 2005 CaliVita-online.pl .::. Wszelkie prawa zastrzeżone ::.